Mot me diell, por si do të ndryshojnë temperaturat
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë në vlerat minimale, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -1°C në 09°C, në zonat e ulëta nga 06ºC në 17°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 19°C.

Era do të fryejë në drejtim Verior ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot me diell në të gjithë territorin. Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga -1°C në 06°C dhe në zonat e ulëta nga 01°C në 11°C.
Shtuar më 26/11/2020, ora 08:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori