Moti sjell çudira këtë javë, nisin reshjet e dëborës?
Pëlqej
TEMPERATURAT do te ulen ne menyre te theksuar gjate mbremjes se te henes dhe vijojne te marte, te merkure dhe te enjte ku ne zona te thella malore termometri do te zbrese edhe ne 0 grade C duke rrtiur shancet për rënie dëbore.

Sipas Meteoalb, e premtja dhe ne vijim sjellin serisht rritje te vlerave termike.

PROBLEMATIKE paraqitet shpejtesia e eres vone pasditen e se henes dhe ne vijim gjate nates dhe dites se marte dhe pjeserisht te merkuren.

Shpejtesite maksimale te eres, ne zona te vecanta do arrijne mbi 80 km/h; kryesisht ne Veriperendim dhe luginen e lumit Drin.
Shtuar më 23/09/2018, ora 23:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori