Moti shoqërohet me vranësira, në këto zona nisin reshjet
Vendi ditën e sotme do të shoqërohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme.

Në zonat juglindore vranësirat kalimtare do të gjenerojnë reshje të karakterit lokal.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por do të mbeten konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 13°C deri në 36°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë.


Shtuar më 06/09/2020, ora 08:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori