Mot i kthjellët, në mesditë rriten sërish temperaturat
Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në pjesën më të madhe të vendit deri në orët e pasdites kur pritet shtim i vranësirave në zonat malore por pa shi. Edhe nata parashikohet të vijojne në të njëjtat kushte atmosferike.

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 35°C.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 5 ballë

Shtuar më 04/09/2020, ora 08:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori