Mos ju gëzoni diellit të sotëm, çfarë ndodh me motin pasdite
Shqipëria do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash deri në mesditë ku më pas pritet një zhvillimi i vranësirave ku do të ketë reshje shiu në të gjithë vendin.

Temperaturat do të vijojnë në rritje, dhe vlerat ekstreme do të variojnë 7 gradë Celsiusmëngjeszonat malore dhe maksimumi në mesditë në 24 gradë Celsiuszonat e ulëta.

Era do të fryjë me shpejtësi 35 km/h duke shkaktuar në det dallgëzim 3 ballë.
Shtuar më 17/05/2019, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori