Monika Kryemadhi: Për vjedhjen e votës janë arrestuar vetëm njerëz të PS-së
Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI-së i është përgjigjur menjëherë Kryeministrit Edi Rama në emisionin Open. “Nuk është dënuar asnjë nga LSI-ja për blerjen e votës por janë kapur dhe dënuar njerëz të PS-së”, tha Kryemadhi.

Sipas saj sulmi ndaj LSI-së tregon se ai e ka problem rritjen e saj pasi ajo po rritet vazhdimisht.
Shtuar më 26/04/2019, ora 08:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori