Momenti kur Tom Doshi sulmohet me shishe nga protestuesit (VIDEO)
Dita e sotme ne Shkoder eshte regjistruar me perplasje mes protestuesve te PD dhe policise, gjate konstituimit te keshillit te ri bashkiak.

Ne kete video shihet momenti kur deputeti i PS, Tom Doshi, kalon para protestueseve, te cilet tentojne t’i afrohen.

Eshte truproja e tij i cili e largon nga turme dhe me duar mundohet t’i behet mburoje.
Shtuar më 19/08/2019, ora 18:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori