Momenti kur policia arreston njërin prej terroristëve pasi v*au 49 myslimanë (VIDEO)
Kanë dalë pamjet e momentit të arrestimit të njërit prej terroristëve që kryen dy sulme sot në dy xhami në Zelandën e Re, përmes të cilave janë vrarë të paktën 49 besimtarë duke u falur.

Videoja e filmuar nga një kalimtar, shfaq automjetin e bardhë të sulmuesit, të ndalur mes një hendeku dhe veturës">veturës së policisë.
I dyshuari ishte në veturë kur dy policë i afrohen veturës">veturës me armët e tyre – duke e ditur se ai kishte brenda shumë armë të fuqishme.

Njëri nga policët shihet duke hyrë brenda në veturë dhe duke e nxjerrë jashtë shoferin. Videoja shfaq gjithashtu momentin kur polici e godet atë.
Shtuar më 15/03/2019, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori