Momentet ngjethëse kur rrëzohet avioni me 249 persona në bord (VIDEO)
Pëlqej
Momentet e fundit të fluturimitavioni MH370 janë rindërtuar për një dokumentar televiziv, i cili tregon aeroplanin duke kryer spirale në qiell jashtë kontrollit dhe duke përfunduar në det.

Hetuesit thonë se aeroplani mund të ketë mbetur pa karburant pasi fluturoi në drejtimin e gabuar mbi Oqeanin Indian për gjashtë orë më 8 mars 2014.

Tani, në një përpjekje për të rikrijuar momentet e fundit të fluturimit, National Geographic ka simuluar atë që ndodh kur një Boeing 777 i mbaron karburanti.

Rrëzimi i avionit në fjalë u mori jetën 249 personave në bord.
Shtuar më 24/09/2018, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori