I arrestuar, moderatori i njohur ka një sugjerim pikant për Stresin
Ditën e djeshme, reperi "Stresi" është arrestuar nga policia për shkak se gjatë një kontrolli në hotelin ku po rrinte i janë gjetur një armë, fishekë dhe lëndë narkotike.

Uniformat blu thanë se arrestimi i tij erdhi pas disa muajsh hetime, si anëtar i një grupit kriminal që operonte në Tiranë.

Por këtë arrestim, moderatori i njohur, Ediu Oga e ka ironizuar duke u kujtuar policisë arratisjen e bujshme të Stresit nga rajoni nr. 3, kuyr u hodh nga dritarja e burgut.

Reagimi i Edit:

Policia dhe drejtësia u këputën duke punuar:

2012. Arrestojnë Stresin!
2012. Lirojnë Stresin!
...................................
2015">2015. Arrestojnë Stresin!
2015">2015. Lirojnë Stresin!
...................................
2018">2018. Arrestojnë Stresin!
2018">2018. Lirojnë Stresin!
...................................

Hidhu përsëri nga ballkoni i rajonit, o Stres!
Është kat i parë dhe derën e ke të hapur! /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori