Moderatoret e Kënga Magjike ndezin skenën me veshjet e mahnitshme (FOTO LAJM)

Në finalen e “Këngës Magjikemoderatoret kanë mahnitur skenën me veshjet e tyre, të cilat po i paraqesim në galeri.

Duhet thënë se vajzat kanë qenë të shumta në forcë sot.

Armina, Olta, Valbona, Bora, Elia dhe Klaudia kanë suprizuar sot skenën e Këngës Magjike. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori