E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
Mjeku Ali Kuqo vdiq nga COVID-19, djali i tij denoncon: Najada Çomo i refuzoi shërbimin

Ditën e djeshme, doktori i njohur neurolog Ali Kuqo u nda nga jeta pas betejës me COVID-19.

Djali i tij, Altin Kuqo gjithashtu mjek ka zbuluar se babait të tij i është refuzuar shërbimi në spitalin Infektiv nga drejtoresha Najado Çomo.

"Babait tim profesor i nderuar i Neurologjise dhe ish mjek i QSUNT dhe mua si mjek qe punoj ne QSUNT na u refuzua sherbimi prane spitalit Covid 1 mga shefja Najada. Dhe une disponoj te gjitha provat e refuzimit te sherbimit prej saj"-ka shkruar djali i tij.

Profesori i nderuar Kuqo ishte një nga neurologët më të mirënjohur shqiptarë, nga Tirana. /albeu.com/


Shtuar më 17/02/2021, ora 08:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori