Mjegull e vranësira, si pritet të jetë sot moti
Java parashikohet te nise me vranësira e kthjellime.

Reshje shiu përgjatë bregdetit dhe pjesërisht shtrëngatë shiu në Veri dhe Jugperëndim në mesdite deri në pasdite.

Mjegull e mjegullinë lokale në lugina në orët e mëngjesit.

Era, do të fryjë me drejtim Juglindje – Jug 1-8 m/sek, por gradualisht fiton shpejtësi të fortë dhe me rrahje në bregdet 15-20 m/sek, duke u shoqëruar me një valëzim të forcës 3-4 ballë.
Shtuar më 16/11/2020, ora 08:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori