Mitrovicë, arrestohen 6 policë të forcave speciale
Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë policë të njësitit të Task Forcës të rajonit të Mitrovicës, për kontrabandë. Policia e Kosovës ka konfirmuar këtë arrestim por nuk ka dhënë detaje duke u shprehur se do t’i japë më vonë.

arrestuarit janë dukë u marrë në pyetje nga departamenti anti korrupsion dhe policia e krimeve në Prishtinë. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2011, ora 16:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori