MISTERI/ UFO-t vizitojnë Tiranën? (FOTO LAJM)

Kjo foto që po shihni, thuhet se nuk është montazh, por fotografuar në Kashar, shumë pranë Tiranës. Në të shihet një objekt që ngjan me anije kozmike nga ato që thuhet se përdoren nga jashtë jashtëtokësorët.

Fotografinë e ka publikuar shtetasi Florenc Lami në rrjetet sociale dhe siç deklaron ai fotografia është bërë mëngjesin e djeshëm nga djali i tij i vogël.

Ende nuk dihet nëse ufot ekzistojnë vërtet, por sipas studimeve tre të katërtat e qytetarëve amerikanë besojnë në ekzistencën e jashtëtokësorëve.

Shtuar më 08/12/2019, ora 13:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori