"Miss Shqipëria 2020", bukuroshja që rrëmbeu kurorën bën namin në rrjet (FOTO LAJM)

Iljada Baci mabn tashmë titulin "Më e bukura e Shqipërisë" pasi rrëmbeu kurorën në "Miss Shqipëria 2020".

Vështirë për tu besuar, por bukuroshja është vetëm 16 vjeç dhe pret të filloj vitin e dytë të gjimnazit.

Me origjinë nga Erseka, Iljada ka theksuar në intervista të ndryshme se ka marrë pjesë në kompeticionin e bukurisë vetëm për shkak të këmbënguljes së të ëmës pa menduar se do të rrëmbente kupën.

Po t'i hedhësh një sy Instagramit të bukuroshes tashmë fotot e saj kanë marrë një drejtim profesional dhe nuk ka të sharë./albeu.com/
Shtuar më 03/09/2020, ora 12:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori