Mimi Kodheli me Myslim Murrizi "kapen mat" teksa pijnë birra, çfarë po festojnë (FOTO LAJM)

Megjithëse për Shqipërinë pritet të jetë një javë e vështirë, pasi bëhet fjalë për të ardhmen e vendit drejt integrimit europian, politikanët në vend nuk e kanë aspak problem të festojnë në mes të Tiranës.

Siç shihet në këtë foto, ish-ministrja e Mbrotjes Mimi Kodheli shfaqet së bashku me deputetin e djathtë Myslim Murrizi, duke pirë birra në një nga lokalet e kryeqytetit.

Murrizi dhe Kodheli shihen të ulur krah njëri tjetrit, dhe ndërkohë që lind pyetja natyrshëm se çfarë po festojnë vallë së bashku dy ‘rivalë’ politikë.Shtuar më 14/10/2019, ora 09:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori