Miliarderët arabë shpenzojnë miliona për supermakinat e tyre (FOTO-LAJM)

Pronarët e makinave, kryesisht nga Katari, Arabia Saudite, Kuvajti dhe Emiratet e Bashkuara Arabe, paguajnë plot 20 mijë sterlina vetëm për transportin e makinave më avionë mallrash.

Daily Mail publikon foto të momenteve ku supermakinat zbriten nga avionët. Ata udhëtojnë mijëra kilometra nga vendet e pasura arabe që të jenë në rrugët e Londrës. Bëhet fjalë për makina që kushtojnë nga 250.000 në 1.600.000 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori