Mike Pence "kockë e fortë", sërish negativ për COVID-19
Zëdhënësja e nënpresidentit të SHBA-së, Mike Pence tha në fundjavë se shefi i tij kishte në plan të mbante një orar të ngjeshur të fushatës zgjedhore pavarësisht se ishte i ekspozuar ndaj një ndihmësi të lartë, i cili ka rezultuar pozitiv për COVID-19.

Megjithatë Pence së bashku me gruan, kanë rezultuar sërish negativ për coronavirus, kështu që do të vazhdojë me fushatat në Minesota dhe Pensilvania.

Pence dhe Zonja e Dytë, Karen Pence u testuan për COVID-19 këtë mëngjes dhe rezultuan negativ”, ka shkruar në llogarinë personale të Tëitterit, Devin O’Malley.

Shtuar më 26/10/2020, ora 16:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori