E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Mik me të dashurin e Elvana Gjatës, ky është personi tjetër në kërkim për masakrën e Bllokut

Edhe pse kanë kaluar disa javë që nga masakra e ndodhur në Bllok ku mbeti vrarë një person dhe u plagosën tre të tjerë, detaje të reja vijojnë të shafqen.

Së fundmi është një person tjetër që është shpallur në kërkim i cili dyshohet se ka lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Tiranën.

Bëhet fjalë për Ajaks Boshnjaku i cili thuhet se është mik i ngushtë me të dashurin e këngëtares Elvana Gjata, Ervin Matës, ku ky i fundit medonhet se whstw njw nga perosnat kryesorw tw konfliktit.

Nga hetimet rezulton se ai ka qenë i pranishëm në lokal në momentin kur komandoja Meviol Bilo iu kundërpërgjigj sulmit me armë nga Fabian Gaxhas ku ky i fundit mbeti i vrarë./albeu.com/


Shtuar më 01/11/2018, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori