"Mezi e pres rastin e parë", infektohet kryeinspektorja e shëndetit që bëri bujë
Areti Beruka, kryeinspektore për shëndetin në Tiranë është infektuar me koronavirus.

Beruka ka rezultuar pozitive nga tamponi që ka bërë duke u karantinuar në shtëpi mëson abcneës.al.

Kryeinspektorja për shëndetin në Tiranë disa muaj më parë, në 26 shkurt, u lakua në media dhe rrjetet sociale pas deklaratës së saj se “Ndoshta me profesionin por edhe me karakterin.

Por ta them personale, jo profesionale mezi e pres rastin e parë në fakt, unë si mjek” tha ajo.

Shtuar më 26/10/2020, ora 16:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori