Meta qesh me Halimin në Këshillin e Mandateve (VIDEO)
Ditën e sotme në orën 18.30 minuta u mblodh Këshilli i Rregullores së Mandateve për të shqyrtuar mandatin e deputetit Rakip Suli.

Sipas opozitës, deputeti Suli ka përfituar fonde publike kur ishte deputet dhe se ndaj duhet ti hiqet mandati.

Mirëpo teksa Halimi fliste seriozisht lidhur me diçka të tillë, Ilir Meta qeshte.

Halimi gjithashtu ka sjellë në kujtesë edhe rastin e Valentina Leskajt, për koncensionin e hekurudhës që tha se e ka marrë nga i biri. /Albeu.com/
Shtuar më 01/03/2016, ora 19:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori