Meta politikani i parë që pranon sfidën me akull, nominon Berishën (VIDEO)
Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka pranuar nominimin e bërë në kuadër të nismës për të ndihmuar çdo person që vuan nga çrregullimi i njohur si ALS. Kryeparlamentari pranoi publikisht nominimin e bërë nga modelja Angela Martini dhe këngëtarja Adelina Ismajli.

Pasi ka derdhur kovën me akull ,z.Meta ka bërë nominimet e tij që janë, Sali Berisha, Mirza Alibega dhe Foto Strakosha.‪ /albeu.com/Shtuar më 22/08/2014, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori