Meta për marrëdhënien me Ramën: Raporte që kanë zero ndikim
Pëlqej
Presidenti Ilir Meta i cili sot ka vizituar Maqedoninë ka zhvilluar gjithashtu edhe një intervistë në televizionin Alsat Maqedoni.

Kreu i shtetit deklaroi se partia e tij e vetme, tashme është Kushtetuta.

Pjesë nga intervista

Cili është raportin tuaj me Edi Ramën?

Raportet midis politikë me njëri-tjetrin kanë zero ndikim tek sjelljet tek sjelljet dhe veprimet e mia si president. Nga 24 korriku unë kam vetëm një parti që është kushtetuta e Shqipërisë dhe nuk më intereson asgjë që ka lidhje me të kaluarën time apo me raportet në të kaluarën me cilin do.

Një nga arsyet që u zgjodha si president ishte se nuk kishte kandidat më të mirë për të përfaqësuar opozitën.
Shtuar më 21/11/2017, ora 21:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori