Meta nuk kursehet ndaj qeverisë: Çetë banditësh!

Populli nuk mund të tërhiqet më zvarrë nga një çetë banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar!

Posted by Ilir Meta on E premte, 12 Shkurt 2021
Presidenti i vendit Ilir Meta përmes një postimi në rrjetin e tij social facebook, ka lëshuar një mesazh të fortë politik për situatën në vend në prag të zgjedhjeve parlamentare të përgjithshme.

Meta shkruan se populli nuk mund të tërhiqet zvarrë nga një çetë banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar, duke sulmuar në mënyrë të hapur mazhorancën qeveritare socialiste.

Postimi i plotë: Populli nuk mund tërhiqet më zvarrë nga një çetë banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar!
Shtuar më 12/02/2021, ora 12:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori