"A ju thash?" Reagon Rama pasi Meta caktoi 13 tetorin si datën e re të zgjedhjeve
Pak minuta më parë presidenti Meta përcaktoi 13 tetorin si datën e re të zgjedhjeve. Ky vendim ka sjellë një reagim të menjëhershëm nga kryeministri Rama i cili shprehet se kjo është ccmenduria e rradhës.

Kujtojmë se ditën e sotme Meta kishte kërkuar të takonte kryeministrin për të diskutuar mbi gjendjen aktuale të politikës në vend, por kryeministri nuk u paraqit.

Postimi i Ramës

A ju thashë prisni çmendurinë e dytë? 🤣Tani thjesht mëshirojeni 🙏

Të dhënat e nxjerra nga filxhani i imagjinatës së revolucionit është një NULLUM ABSOLUTUM dhe QUOD NULLUM EST NULLUM PRODHIMI EFFEKTIMI 👎

30 QERSHORI IS E VETMJA DATE ZGJEDHJESH
Shtuar më 27/06/2019, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori