Mësues e policë, si u kthye Elbasani në një vatër rreziku
Tashmë Covid ka prekur në masë uniformat blu, por edhe mësuesit.
Në qytetin e Elbasanit ka shkuar në 4 numri i efektivëve të infektuar me koronavirus.

Dy rastet e fundit bëhet e ditur se janë një specialist krimesh dhe një oficer policie.

Ndërkohë pozitiv me covid 19 rezulton dhe një mësues në një shkollë jo publike.

Numri i mësuesve që janë aktiv me covid 19 në sistemin arsimore në rrethin e Elbasanit shkon në 26.

Shtuar më 21/10/2020, ora 08:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori