Mesazhi i lamtumirës që i dashuri i dërgoi Kleas
Klea Shyti ka marrë një mesazh lamtumire nga ana e të dashurit të saj dhe pas verifikimeve nga policia është bërë publik edhe mesazhi.

“Nuk e mendoj që lidhja jonë të vazhdojë më! Ne jemi shumë të rinj për të pasur një lidhje serioze dhe për t’i qëndruar gjithmonë pranë njëri-tjetrit”.

Ky mendohet se ka qenë mesazhi që e ka shtyrë vajzën të ndërmarrë aktin ekstrem të vetëflijimit.

Madje është zbuluar edhe emri i të dashurit të saj.

Josef Xhemali, ishte i lidhur me Klean prej disa vitesh, ndërsa ndarja përfundimtare kishte ardhur afërsisht 1 muaj më parë.

Josefi i kishte kërkuar Kleas që pas ndarjes të mbeteshin thjesht miq, gjë të cilën Klea e ka kundërshtuar.

Ajo ka kërkuar të lidheshin prapë, kërkesë kjo që ka hasur në kundërshtimin e djalit. /Albeu.com/
Shtuar më 26/12/2015, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori