Mesazhi i Bashës: Bashkë do të sjellim shpresë të re për Shqipërinë!
Kryedemokrati Lulzim Basha e ka nisur këtë të martë me një mesazh për zgjedhjet e 25 prillit.

Në rrjetet sociale Basha shkruan do të sjellë shpresën që sipas PD është zhdukur në tetë vitet e qeverisë Rama.

“Bashkë do të sjellim shpresë të re për Shqipërinë!”, shkruan Basha.

Ndërkohë, Partia Demokratike ka prezantuar deri tani programet për ekonominë, rininë, arsimin dhe mirëqenien sociale me të cilat do të garojë në zgjedhjet e 25 prillit.
Shtuar më 09/02/2021, ora 09:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori