Merr flakë autobusi plot me udhëtarë në Fier
Një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan është përfshirë nga flakët">flakët.

Ngjarja ka ndodhur sapo zbret vendin e njohur si Qafa e Koshovicës.

Mësohet se në momentin që mori flakë autobusi ka qenë i mbushur me udhëtarë të cilët lëviznin nga Levani për në Fier.

Me të diktuar flakët">flakët, drejtuesi i mjetit dhe fatorinua kanë zbritur pasagjerët.

Mësohët e flakët">flakët kanë shpërthyer në pjesën e pasme të autobusit, e shkak mund të jetë një defekt në motor.
Shtuar më 19/10/2020, ora 14:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori