Merr flakë shtëpia e biznesmenit në Vlorë, zjarrfikësit në vendngjarje
Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë banesën e një biznesmeni të njohur në qytetin e Vlorës.

Mësohet se banesa ndodhet në lagjen “Pavarësia” në zonën e Skelës.

momentin që ka rënë zjarri në banesë nuk ka patur njeri. Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po shuajnë flakët./Albeu.com/
Shtuar më 08/03/2017, ora 19:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori