Meri Shehu tregon çfarë do të sjellë 2020-ta për secilën shenjë
Astrologia Meri Shehu thotë se eklipsi diellor, i cili krijoi të ashtuquajturin rrethi i zjarrit, ndodhi ne diagonalen Bricjap-Gaforre dhe do ndikojë edhe te Dashet e Peshoret e lindur ne Dhjetediteshin e pare.

Te gjithe do prekemi pasi ne Harten Astrologjike personale te gjithe e kane kete ndikim por varet ne cfare aspekti te jetes se tyre.

Vendi yne eshte Vend Bricjap dhe ndikimi i ketij Eklipsi do jete i madh deri ne dt 11 Janar 2020.

Dashi
Ceshtje te karrieres dhe familjes do jene te rendesishme Nje martese mund te jete nje sinjal i forte per te ardhmen disi te komplikuar

Demi
Rrethi i zjarrit per ju eshte nje lloj sikur nje frymezim apo nje ideal tju shkundi nga vendi qe e keni bere grope me tendencen tuaj dembele

Binjaket
Pastroni shpirtin dhe nese nuk e beni dot Rrethi i zjarrit ju detyron te merrni vendime me te mira

Gaforrja
Jeta juaj do ndryshoj patjeter Nje ngjarje ne cift apo ne nje bashkepunim te rendesishem mund te behet shkas qe te permbysen te dhenat e deritanishme

Luani
Edhe ne cirk do ndjeheshit me mire se sa ne kushtet e tanishmr me detyrime e pergjegjesi Perpiquni te futeni ne ambjentin tuaj

Virgjeresha
Do pranoni te certeten per veten tuaj dhe partnerin tuaj por kjo do behet pas nje sakrifice apo sprove shume te madhe

Peshorja
Nuk ka gje me te rendesishme se familja por nuk duhet te mbeteni aty Rrethi i zjarit duhet tju hap rruge per te ardhen

Akrepi
Fjala juaj tani duhet te jete vendimtare e qarte dhe e plotfuqishme Tani nuk ka me lojra por seriozitet dhe veprim

Shigjetari
Duhet te ndikoj rrethi i zjarrit ëe ju te futeni ne rrugen e shperblimit ekonomik dhe personal Ka ardhur koha qe vetem ju te durroni

Bricjapi
Mendohet se do jeni kaq te ngurte sa as rrethi i zjarrit nuk fo ju ndryshoj dot Keni vendosur te rezistoni

Ujori
Burrim fantazie frymezimi por edhe heroizimi ku tashme do preferoni te beni lufte konkrete jo vetem te improvizuar

Peshqit
Ju duhet nje aleat i forte per te mbajtur mendjen dhe jeten tuaj ne ekuiliber Forcat perreth do jene me te fuqishme se ju mund te pranon.

Shtuar më 28/12/2019, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori