Melania i tërheq dorën me forcë Trumpit, videoja bëhet virale
Melania Trump eshte bere serish virale për sjelljen e saj publike ndaj Presidentit Donald Trump.

Në debatin e fundit presidencial mes Trump dhe Biden për zgjedhjet presidenciale që do të zhvillohen në 3 nëntor, ra në sy sërish një sjellje tashmë e njohur e Zonjës së Parë.

Melania u pa t’ja heqë dorën me forcë presidentit teksa ecnin sëbashku për të dalë nga skena.

Ky moment është bërë viral në rrjet dhe përdoruesit e Twitter-it shpërthyen me komente.


Shtuar më 24/10/2020, ora 10:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori