Me tuta të ngushta e stil kontravers, Rama nxjerr videon nga Durrësi (VIDEO)
Kryeministri Rama shquhet për provokimet me pamjet e tij dhe kjo tashmë është kthyer në një traditë të përhershme.

Janë të pakta herët kur kreu i vendit është veshur serioz pasi gjithmonë zgjedh të tërheqë vëmendjen dhe të provokojë me stilin kontravers.

Kështu ka ndodhur edhe këtë herë. Ai ka zbritur nga makina na Durrës ku kanë nisur punët për objektet e ndërtuara nga tërmeti.

Në sy bien tutat e ngushta, të cilat ngjasojnë më shumë me strecët për shkak se janë shumë të ngushta.

A është e përshtatshme kjo veshje për një kryeministër që më shumë ka fjalë se punë? Kjo nuk dihet. /albeu.com/

Shtuar më 28/12/2019, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori