"Mos qesh, por bëj detyrën aty", kush e acaroi Finon në Kuvend (FOTO LAJM)

Replikat mes deputetit të PS, Erion Braçe dhe ministrit Arben Ahmetaj, janë përcjellur edhe tek debutetët e tjerë, ku një pjesë kanë duartrokitur Erion Braçen ndërsa një pjesë kanë shpërthyer në të qeshura.

Po duket se kjo nuk është pritur aspak mirë ngas Bashkim Fino, i cili me tone kritike u është drejtuar kolegëve të mos qeshin.

“Mos qeshni po bëni detyrën” është shperhur Bashkim Fino.

“Ti Ditmir mos qesh se nuk po flasim per financa, por per ato te tjerat, se ti asnjë votë nuk ke shtuar” – mësohet të jetë shprehur më pas Fino. /albeu.com/

Shtuar më 11/10/2018, ora 13:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori