"Me studentët dhe pedagogët", Rama publikon videon nga takimi te Gjeologjiku
U duk sikur protesta e studentëve u tradhtua sot pasi sipas Kryeministrit Rama, studentët e Gjolojikut patën me të një takim.

Për ta vërtetuar këtë, ai ka publikuar videon në profilin e tij në Facebook.

"Me pedagogë e studentë, në një "nxemje" për Dialogun e pashmangshëm, i cili po nis mes ngurrimesh të mëdha e frikërash të çuditshme, në një atmosferë thuajse surreale ku mijëra e mijëra vetë, u druhen sa presioneve online të pakicës që s'do Dialog dhe sa bashkëbisedimit me një njeri të vetëm😊

Shumë faleminderit sidoqoftë secilit prej atyre që me praninë në sallë, e thyen pa kthim akullin e Mosdialogut🤝

Nesër të tjerë."-ka shkruar Kryeministri. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2018, ora 23:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori