Më puthje "të nxehta", Gjyste Vulaj publikon si rrallëherë foto me bashkëshortin (FOTO LAJM)

Prej shumë vitesh ndjekësit nuk e lënë "në baltë" Gjyste Vualjn duke e ndjekur dhe mbështetur në të rejat e saj.

Këngëtarja e njohur, Gjyste Vulaj, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një foto romantike me bashkëshortin.

Këngëtarja publikoi një imazh teksa puthej në buzë me partnerin e saj, Sokol Vulajn nga pushimet në Kapadokia.

Puthje romantike me bashkëshortin, Gjyste Vulaj poston pozat provokuese nga

Çifti duken mjaft të dashuruar me njëri-tjetrin teksa shkëmbejnë puthjen romantike.

Këngëtarja vendosi ta lërë pa përshkimin imazhin, pasi foto “flet” vetë.
Shtuar më 03/10/2020, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori