"Më mungon shumë", vajza e aktorit Xhevdet Feri prek me dedikimin e saj (FOTO LAJM)

Aktori i mirënjohur Xhevdet Feri u nda nga jeta në 16 janar të këtij viti, por dhimbja ende nuk ka kaluar.

Vajza e tij, ka publukuar sot një foto ku shkruan se i mungon shumë. "Miss you shume, papi" shkruan Bora, duke shtuar dhe një zemër të kuqe.
Duket që lidhja mes tyre ka qenë shumë e fortë dhe pse e madhe, Bora e thërriste me përkëdheli të atin "papi".

Feri humbi jetën në moshën 59 vjeçare pas një beteje gati prej dy vitesh me një sëmundje të rëndë.

Shtuar më 04/03/2020, ora 11:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori