Me maska luksoze dhe kalërim, si po e kalon karantinën stërmbesa e Skënderbeut (FOTO LAJM)

Që kur u mësua se Sophie Castriota është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut ajo ka qenë protagoniste e mediave rozë.

Gjithashtu ajo është kthyer edhe në një ndër personazhet shumë të ndjekur në rrjetet sociale ku është mjaft aktive dhe herë pas here kujton stërgjyshin e saj, shkruan Albeu.com.

Së fundmi ajo ka publikuar në InstaStory një foto ku tregon se ajo e kalon izolimin duke kalëruar e madje e quan "Terapi".

Duket se Sophie paska marrë diçka nga stërgjyshi./albeu.com/


Shtuar më 18/04/2020, ora 19:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori