Me kuaj dhe biçikleta, shihni Shqipërinë e vitit 1983 (FOTO LAJM)

Onide Donati ishte një gazetar rreth të tridhjetave kur vizitoi Tiranën në vitin 1983">1983 duke shkrepur edhe disa foto nga kryeqyteti si edhe qytete të tjera të vendit.

Ai ka qenë korrespondent, gazetar politik, drejtues i redaksise Emilia Romagna, nderkohe qe me heret ka qene zyrtar i Partise Komuniste te Riminit.

Ndiqni në galerinë e mësipërme Shqipërinë e vitit 1983">1983 të fiksuar nga Onide Donati. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 12:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori