Me kostum e kollare, por Rama sërish me thonj pa prerë (FOTO LAJM)

Rama dhe thonjtë e paprerë ka një marrëdhënie të cuditshme, madje dikur Nano deklaroi se Ramën e mori me thonj të paprerë edhe e bëri ministër.

Të njëjtën gjë ai e ka bërë shpesh edhe nëpër studiot ku ka qenë i ftuar, dhe këtë gjë ka bërë edhe këtë herë.

Në qytetin e Durrësit, në Shqipëri, sot është bërë hapja e Zyrës Doganore të Kosovës.

Në ceremoninë e hapjes kanë marrë pjesë, mes të tjerësh, edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, dhe zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj.

Por teksa kanë bërë bashkë shqiponjën, në sy ka rënë detaji i thonjve të paprerë.

Të jetë thjesht një provokim, apo thjesht një ves që nuk hiqet? /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2019, ora 23:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori