"Më ka humbur interesi për Monikën", Meta: Do tregoj mesazhin që i dërgova kur më gënjeu
Presidenti Ilir Meta ka deklaruar sot se i ka humbur interesi për LSI-në dhe kryetaren e saj Monika Kryemadhi.

Taksa është pyetur se më kë mendon që LSI do hyjë në koalicion, Meta tha se ka zero interes.

Ai tha se i ka humbur interesi për Kryemadhin që kur la mandatet duke e gënjyer.

“Zero interes, interesi im është vetëm Kushtetuta!
Për Monikën më ka humb interesi që kur la mandatet duke më gënjyer mua. Do ua tregoj shqiptarëve mesazhet që i kam dërguar Monikës dhe Vasilit siç tregova edhe atë të Edi Ramë”, tha Meta në studion e Opinion.
Shtuar më 27/02/2020, ora 22:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori