Me foton intime në borë, Dafina zyrtarizon ribashkimin me Dj Geek (FOTO LAJM)

Dafina dhe Dj Geek janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media që kur lidhja e tyre u bë publike. Megjithatë kohët e fundit vetë Dafina deklaroi se ata ishin ndarë dhe ajo do fokusohej tek karriera.

Nuk ka vonuar shumë dhe Dafina e Geek janë ribashkuar. Edhe këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja duke publikuar dy foto nga pushimet e tyre.

Në një prej fotove çifti shfaqen në një moment intim duke dhuruar një puthje dhe duhet thënë se Dafina duket shumë e lumtur.

Shtuar më 14/01/2021, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori