Me dritat fikur, partneri i Genta Ismajlit poston momente intime me këngëtaren (FOTO LAJM)

Prej disa kohësh, këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është duke shijuar romancën me partnerin turk, Huseyin Usta. Ajo herë pas here ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme me të, duke i bërë edhe dedikime të veçanta.

Por as biznesmeni nuk ngelet pas, i cili gjithashtu i bën dedikime të ëmbla këngëtares dhe madje i bën edhe surpriza të ndryshme.

Së fundmi, Usta ka postuar në “Insastory” një video ku shfaqet në errësirë totale duke shkëmbyer puthje pasionante me Gentën. Çiftin i shohim bashkë pothuajse kudo, ata vizitojnë vazhdimisht vende të ndryshme të botës.

Shtuar më 25/11/2020, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori