Me autobus për në Prizren (FOTO LAJM)

Në orën 08:00 kabineti i qeverisë "Rama" është nisur me autobus nga Tirana drejt Prizrenit ku do të zhvillohet dhe mbledhja e përbashkët me qeverinë e Kosovës të drejtuar nga kryeministri Hashim Thaçi. Dita e sotme pritet që të jetë një ditë historike për Shqipërinë dhe Kosovën.

Mbledhja është caktuar të nisë në orën 11:00 në Prizren. Në fokus projektet e përbashkëta dhe problet e shqiptarëve në Preshevë. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2014, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori