Matura shtetërore/ Dalin përgjigjet e sakta të testit të letërsisë
Maturantët sot kanë zhvilluar provimin e dytë të detyrueshëm të Maturës Shtetërore: atë të letërsisë.

Në tezë këtë herë ka qenë I huaji i Albert Kamysë ndërkohë që tashmë kanë dalë edhe përgjigjet e sakta të tezës në të dyja variantet A dhe B.

Provimi është konsideruar i një niveli pak mbi mesataren.

Për më tepër për të parë përgjigjet e sakta ndiqni linkun e mëposhtëm. /albeu.com/

https://www.scribd.com/document/381354205/Letersi-Profesionale-b#fullscreen&from_embed
Shtuar më 08/06/2018, ora 21:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori