Masakruan copa-copa marokenen, ky është 27 vjeçari shqiptar

Mediat italiane kanë zbardhur emrat e dy personave të arrestuar në Itali në lidhje me vrasjen e një shtetasje marokene.

Mësohet se shqiptarët e akuzuar janë Agim Ajdinaj 51 vjeç dhe Lisand Ruzhdija 27 vjeç u ndaluan sot për vrasjen e 46-vjeçares, Kadija Bencheikh, nga policia e Venetos.

Ajdini ka qenë edhe bashkëjetuesi i viktimës ndërsa, 27 vjeçari">vjeçari mësohet se është nipi i tij dhe është personi që ka ndihmuar në fshehjen e trupit. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 22:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori