Masakroi me plumba tre viktimat, dalin pamjet e arrestimit të autorit (VIDEO)
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka lënë sot pa fjalë jo vetëm Matin, por gjithë Shqipërinë.

Kujtim Koxha, banues në Shëlli Mat dhe kyeplak i fshatit, ka vrarë ditën e sotme tre persona, dy prej të cilëve ishin punonjës të bashkisë.

Një i tretë ka mbetur i plagosur.

Policia ka publikuar mbëmjen e sotme, pamjet e arrestimitautoritmasakrës.

Deri tani pista e parë dyshuese është se ai i ka kërkuar punëtoëve ta cojnë rrugën që po ndërtonin deri te shtëpia e tij, por ata nuk kanë pranuar. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 23:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori