Masakra me tre të vdekur te "Treni", 47 vjet burg për vëllezërit Doçi
Ditën e sotme Gjykata ka dhënë masën e sigurisë për të arrestuarit e masakrës në Bulevardin ‘Zogu I’.

Kujtojmë se në Tiranë, në më 27 maj 2015, pranë Bulevardit ‘Zogu I’ mbetën të vrarë tre persona.

Gjykata ka dhënë 20 vjet burg për Klejvi Doçi, 27 vjet burg për Markeljan Doçi dhe burg përjetë për italianin Salvatore Letizia. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2018, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori