Masakra në Mat, të plagosurit nisen urgjent me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)
Pëlqej
Raportohet se të plagosurit e masakrës në Mat, kanë qënë në gjendje tepër të rëndë dhe është parë e detyrueshme transportimi i tyre drejt Tiranës.

Në pamjet e publikuar nga spitali i Burrelit, të plagosurit po transportohen drejt stadiumit të qytetit, për t’u sjellë më pas në Spitalin e Traumës në Tiranë me helikopter raporton tv Klan.

Raportohet se të plagosurit kanë qënë në fsahtin Shëlli për të punuar në hapjen e rrugës Shtjefën-Shëlli, ku më pas janë qëlluar nga një person ende i paidentifikuar. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori